Wiosenna zbiórka dla zwierząt zakończona psiacerem!

Kolejny raz kartony wypełniono po brzegi! Społeczność Akademicka Uniwersytetu Szczecińskiego chętnie wspiera czworonożnych przyjaciół.

Materiał przygotowali:
Dziennikarki: Jagoda Jabłońska, Roksana Czuchrowska
Operator: Kacper Matuszak
Montażystka: Joanna Suchożebrska
Ilustracja muzyczna – Universal Music Publishing.

Wiosenna Zbiórka dla Zwierząt to cykliczny projekt organizowany przez Komisję ds. Projektów i Organizacji Samorządu Studenckiego US. Celem akcji jest wsparcie psów i kotów żyjących w kwaterach szczecińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Pomysł na zorganizowanie akcji wziął się z tego, że chcemy robić coś więcej niż tylko imprezy. Chcemy również nieść pomoc – komentuje Wanessa Bara, koordynatorka Wiosennej zbiórki dla zwierząt.

Wiosenna edycja projektu zaowocowała bardzo dużą ilością karmy suchej i mokrej oraz żwirku. Zaangażowani studenci musieli przetransportować podarki do siedzimy TOZ-u z pomocą kilku samochodów. Finałem akcji stało się wyprowadzanie psów, opiekunów organizacji. W wydarzenie włączyli się członkowie telewizyjnej redakcji studenckiej UNIWIZJI.

Kolejna odsłona zbiórki dla zwierząt planowana jest na październik 2024 roku.