Nowy festiwal w Szczecinie rozpoczyna się już 8 kwietnia!

Spektakl, koncerty i liczne debaty wypełnią tygodniowy festiwal "Ślady". Nowe szczecińskie wydarzenie kulturalne poświęcone jest postaci Dietricha Bonhoeffera. "Będzie mówił o tym jaka jest współczesna kultura, jakie jest współczesne społeczeństwo" – zapowiada prof. dr hab. Andrzej Skrendo, Prorektor ds. Nauki Uniwersytetu Szczecińskiego. Media uczelniane UNIWIZJA oraz NiUS Radio objęły patronat nad wydarzeniem. Dlaczego organizatorzy przypominają pamięć Bonhoefferze w Szczecinie? O tym w relacji UNIWIZJI.

Nasza uczelnia jest jednym z organizatorów festiwalu wraz Teatrem Polskim w Szczecinie oraz Morskim Centrum Nauki, we współpracy z Dominikanami w Szczecinie i Parafią Ewangelicko-Augsburską w Szczecinie.

Program festiwalu na stronie: teatrpolski.eu